QL Kafur Ağacı Kremi Kullanıcı Yorumları

4 yıldır kafur kreminizi kullanıyorum. Bir seyahat esnasında yaklaşık 1 ay boyunca yanıma almayı unuttuğum zaman ne kadar faydası olduğunu anladım. Eve döndüğüm zaman boynumdaki ağrı yüzünden başımı zor çevirebilecek durumdaydım. Kullandığım zaman yarım saat sonra ağrılarımı hemen kesti ve sabaha hiç birşeyim kalmamıştı. Çevremde kafur kremini satın aldırmadığım kimse kalmadı. Herkes çok memnun. (Hamide H. 63 yaşında Antalya’da yaşıyor.)

Daha önce bir çok farklı markanın kremini kullanmama rağmen hiç birisinden bu kremden gördüğüm etkiyi göremedim. Ağrılarım dayanılmaz seviyeye ulaştığı zaman bir arkadaşımın tavsiyesi ile QL Kafur Ağacı Kremi’ni satın alarak kullanmaya başladım. Dizlerimde olan ağrılardan dolayı ne namaz kılabiliyordum ne de merdiven çıkabiliyordum. İnanın 1 hafta içerisinde ağrılarımdan eser kalmadı. Ben çok memnun kaldım ve düzenli olarak da kullanıyorum. Her alışımda da devamlı müşterilerinize yaptığınız indirim ve ilgi için çok teşekkür ederim. (Kamuran B. 72 yaşında Konya’da yaşıyor.)

Kafur ağacı kremi sayesinde 3 hafta içerisinde diz ağrılarım ortadan kalktı. Şimdi her sabah merdivenlerden aşağıya indiğimde dizlerimin ne kadar güçlendiğini hissedebiliyorum. Omuz ve dirseklerim mükemmel bir şekilde bükülebiliyor. (Sabahat A. 58 yaşında Erzincan’da yaşıyor.)

Dirsek ağrım vardı ve kollarımı kıvıramıyordum. İşe yaradığı söylenilen başka pahalı bir krem kullanmama rağmen bir faydasını göremedim. Kafur kremi televizyonda gördüm. İade garantisi olduğu için de kullanmaya karar verdim. Sipariş verdikten 1 gün sonra adresime kadar getirdiler. Kafuru kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra ağrılarım hafifleyerek kayboldu. Şimdi neremde bir ağrı hissetsem hemen kullanıyorum ve rahatlıyorum. (Zehra G. 61 yaşında Sivas’ta yaşıyor.)

Ayak ve bileklerimde şişlik ve dizlerimde ağrı vardı. Kullanmaya başladıktan 5-6 gün sonra şişliklerimin indiğini fark ettim ve 2 hafta sonra da diz ağrılarımdan kurtuldum. Eklemlerden kaynaklı bir ağrıydı ve eklem onarıcı özelliğinden çok memnun kaldım. (Emin T. 59 yaşında İstanbul’da yaşıyor.)

Eklem rahatsızlığımdan dolayı Glukozamin sülfatı tablet olarak içtiğimde midemi bulandırıyor ve kusma hissi oluşturuyordu. Doktorumun tavsiyesi ile glukozamin içerikli kreminizi kullanmaya başladım. Tabletlerden gördüğüm etkiyi daha kısa sürede gördüm ve dizlerimdeki sıvı kaybı durup yeniden kendini tamamlamış. (Kadir K. 60 yaşında Ankara’da yaşıyor.)

Günlük olarak yüksek efor sarfettiğim spor yapmaktayım fakat bünye bir süre sonra kaldırmıyor. QL Kafur Ağacı kremi omzumda oluşan kireçlenme başlangıcı ile ortaya çıkan ağrılarda etkili biçimde azalma sağladı. Eklem ağrınız, iskelet sisteminizden kaynaklı sorunlarınız var ise  veya eklem ameliyatı geçirdiyseniz  kafur krem size de işe yarayacaktır. Fiyatı da gayet uygun. (Cüneyt G. 35 yaşında İzmir’de yaşıyor.)

Glukozamin içerikli ürünlere göre fiyatı çok iyi. Özellikle çok adet aldığınız zaman komik rakamlara geliyor. Ağrı gidermekte kullandığım diğer ürünlerden daha başarılı. Eczanelerde daha pahalı satılıyor. (Funda K. 41 yaşında İstanbul’da yaşıyor.)

Oturup kalktığım zaman diz eklemlerin zorlanıyor ve tarifsiz bir ağrı oluşuyordu. İki haftalık bir kullanımdan sonra harika hissetmeye başladım. Şimdi hiç zorlanmıyorum. Ayrıca fiyatının da uygun olması gayet iyi. (Buse G. 26 yaşında Van’da yaşıyor.)